BOOTIFUL SELÜLİT KARŞITI SIKILAŞTIRICI KREM

Sizi meyve bahçesinde hissettirecek muhteşem kokusu ve klinik etkisi kanıtlanmış içerikleri ile vücut bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya aday BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, uygulama sonrası cildinizi ipeksi ve yumuşak bir hisse kavuştururken vücut hatlarınızın sıkılaşmasına ve portakal kabuğu görünümünün ortadan kalkmasına destek olur.

Satın Al
NEDİR?

BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, selülit görünümünü engellerken daha pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış etkili formülü ve güçlü içerikleriyle BOOTIFUL, selülitin temel nedenlerini hedef alarak portakal kabuğu görünümünü engellemeye yardımcı olurken cildin elastikiyetini arttırmayı destekler.

NASIL KOKAR?

Uygulama sonrası uzun süre cildinizi muhteşem meyve kokuları ile saracak içeriklerimiz;

Üst Nota: Portakal, Yaban Mersini
Kalp Notası: Frenk Üzümü, Çilek, Armut, Liçi Meyvesi, Cloudberry (Norveç Böğürtleni)
Taban Notası: Misk

NASIL KULLANILIR?

Yeterli miktarda kremi, uygulamak istediğiniz bölgeye günde 2 kere dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Temiz cilde uygulanması ve öncesinde kese ile ölü derilerin uzaklaştırılması etkinliği artırır. Kalçanızda, bacaklarınızda, karnınızda, kollarınızda, kısacası vücudunuzda ihtiyaç duyduğunuz tüm bölgelerde kullanıma uygundur.

Kullanım sonrası içeriğindeki etken maddeler dolayısıyla ciltte geçici bir ısınma etkisi görülebilir. Bu ısınma, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir.

NE İÇERİR?

Aqua, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Aloe barbadensis Leaf Juice, Menthol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, Parfum, Vanillyl Butyl Ether, Coffea arabica Seed Oil, Brassica Campestris Sterols, Alcohol, Lecithin, Caffeine,  Carnitine, Centella asiatica Leaf Extract, Potassium Phosphate, Coleus Barbatus Root Extract, Tocopheryl Acetate, Madecassoside, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, geliştirilmiş formülü ve özenle seçilmiş içerikleri ile güzellik yolculuğunuzda size eşlik etmeye hazır!
  • Caffeine: Kan dolaşımını artırarak hücrelerde bulunan yağ lobüllerinin birikmesini önlemeye destek olur.
  • Carnitine: Yağı enerjiye çevirme özelliği ile vücut kontörünün yeniden şekillenmesine yardımcı olur.
  • Vanillyl Butyl Ether:  Uygulandığı bölgede sıcaklık hissi oluşturarak kan dolaşımını artırır. Bu sayede yağ yakımının hızlanmasına ve selülit görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.
  • Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols: Nem kaybını azaltarak cilt bariyerinin güçlenmesine destek olurken selülit oluşumunu engellemeye destek olur.
  • Coleus Barbatus Root Extract: Ciltteki portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • 3 O Ethyl Ascorbic Acid: Çok yüksek antioksidan özelliği sayesinde cildi oksidatif stresten ve hasardan koruyarak, daha parlak, sıkı ve canlı bir cilt görünümü oluşmasına destek olur.
Coffea Arabica (Kahve) Tohum Yağı: Derideki yağın yakılmasına ve yağ birikiminin dengelenmesine yardımcı olur. Selülit oluşumunun önlenmesine destek olur. Coffea Arabica (Kahve) Tohum Yağı: Derideki yağın yakılmasına ve yağ birikiminin dengelenmesine yardımcı olur. Selülit oluşumunun önlenmesine destek olur.
Centella Asiatica Yaprağı Ekstresi: Cilt elastikiyetinin ve sıkılığının arttırılmasına destek olur. Centella Asiatica Yaprağı Ekstresi: Cilt elastikiyetinin ve sıkılığının arttırılmasına destek olur.
Aloe Vera: Cilt problemlerini tedavi edebilen zengin bir biyoaktif bileşik kaynağıdır. Aloe Vera özleri kolajen sentezine yardımcı olurken cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur ve selülit görünümünün azalmasına destek olur. Aloe Vera: Cilt problemlerini tedavi edebilen zengin bir biyoaktif bileşik kaynağıdır. Aloe Vera özleri kolajen sentezine yardımcı olurken cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur ve selülit görünümünün azalmasına destek olur.
Hyalüronik Asit: Nemi cilde hapsederek, cilt kuruluğunu engeller. Beslenen, neme doyan cildin onarım mekanizması hızla işleyerek cilt kusurlarının görünümünün azaltılmasına destek olur. Hyalüronik Asit: Nemi cilde hapsederek, cilt kuruluğunu engeller. Beslenen, neme doyan cildin onarım mekanizması hızla işleyerek cilt kusurlarının görünümünün azaltılmasına destek olur.